Temp Sensor: STP100-250, Pipe, 250 mm (10 in), TAC Vista, TAC Xenta
Available for Shipping : 29-Jun-2026
Manufacturer: Schneider Electric
Delivery date: 29-Jun-2026
Product compatibility Vista
Depth 44 mm
Colour black and green
Output type resistive output
Width 65 mm
Net weight 0.113 kg
Range of product STP100
Height 84 mm