Temp Sensor: STD200-200, Duct, 200 mm (7.87 in), TAC I/NET
Available for Shipping : 18-May-2026
Device application duct
Product compatibility I/NET
Depth 44 mm
Colour black and green
Output type resistive output
Width 65 mm
Net weight 0.123 kg
Mounting support duct
Range of product STD200
Height 84 mm